Predajcovia 2022

Na komiksovej konferencii Panel si budete môcť kúpiť komiksy, knihy a merch od tých najlepších komiksových predajcov.

Pomimo comics

Pomimo je občianske združenie, ktoré sa venuje rozvoju komiksovej kultúry prostredníctvom publikovania zborníka, prednášok a výtvarných kurzov. Komiksový zborník Pomimo vychádza raz do roka už 8 rokov. Na Paneli si pre vás pripravili zborníky, komiksové printy, plagáty či merch.

Facebook , Instagram

Funtastic

Takzvané „hračkárstvo pre dospelých“ (aj deti) je jednou z najlepších predajní popkultúrneho tovaru na Slovensku. Zákazníci sa do Funtasticu radi vracajú vďaka takmer rodinnej atmosfére, skvelému prístupu a vynikajúcej ponuke kníh, spoločenských hier, komiksov, figúrok, kociek, kariet, merchu a mnohého ďalšieho. Na komiksovú konferenciu Panel vám privezú komiksy, knihy a drobný popkultúrny tovar.

Nájdete ich na Mariánskej 12 v Bratislave a v internetovom e-shope.

Web , Facebook , Instagram

Nekonecno.sk

Nekonečno.sk už nie je len pojem, pod ktorým si každý predstaví čokoľvek podľa svojej fantázie. Nekonečno.sk vytvára priestor pre všetkých, ktorí v sebe majú alebo chcú znova objaviť vnútorné dieťa. Prostredníctvom Nekonečno.sk budete môžete prežívať príbehy zo stránok komiksov, prebudiť svoju zberateľskú vášeň pre rôzne figúrky a predmety z oblasti filmov či seriálov alebo sa len tak zastaviť na kus reči o veciach, čo máte/máme radi. Nekonečno.sk je obchod pre každodenných hrdinov – teda aj vás. Tešíme sa na stretnutie.

Nájdete ich v nákupnom centre Eurovea v Bratislave a v internetovom e-shope.

Web , Facebook , Instagram