Big Big

BIGBIG aka BigBog aka Najväčší z Najväčších, tvorca dospelých/fetiš komiksov a ilustrácií, pochádza zo slovenských močiarov a bol vychovaný žabami. Aj kvôli pôvodu veľa jeho fanúšikov  ho nazýva „BIG-BOG“.

V rokoch 2006 až 2016, Študoval na jednej zo slovenských Stredných škôl a neskôr aj na vysokej umeleckej škole kde vyštudoval predovšetkým propagačnú Grafiku. Nakláňal sa ale k ilustrácii a tak sa od roku 2014 stal samoukom. Materiál na štúdium najme čerpal od zahraničných „conept-art“ umelcov ako Kim Jun Gi, Fheng Zhu, Sinix Design, Marco bucci a ďalší. Medzitým sa oboznámil aj Komiksovou tvorbou čomu sa neskôr aj začal venovať.  Pred tým než objavil fetiš tvorbou (len pre dospelých!!!) venoval sa „Safe for work“ („normálnym“) veciam a skoro sa zaintegroval do „normálnej“ spoločnosti. NUŽ neskôr natrafil na vymoženosti spomínanej fetiš tvorby a tak sa nestalo!

Venuje sa budovaniu online identity „BIG-BIG“ už od roku 2013.

Dnes funguje ako tvorca dospelých/fetiš komiksov a ilustrácií. Speňažuje svoju tvorbu najme skrz online predaj komiksov. Nájdete ho na sociálnych/galerijných médiách ako napríklad Deviant art. ale aj na YouTube kde sa BIGBIG začal venovať animácii (zatiaľ len 2D). Nedávno sa začal zaúčať aj do 3D tvorby ktorú najme chce použiť v súlade s 2D kresbou a maľbou. Napríklad ako aj v pozadiach jeho komiksov.

Prednáška

Večerná prednáška 18+

Na paneli ste sa dozvedeli jeho “true origin story” a taktiež „Ins and outs” jeho tvorby. Mohli ste si jeho „spicy“ tvorbu komiksov a ilustrácií zakúpiť vo forme digitálnych kópií.