Multiverzum

Eva Piarová

Eva je spolušéfredaktorka portálov Multiverzum a Fantasy knihy a editorka značky CooBoo vo vydavateľstve Albatros Media Slovakia. Ale hlavne – je tá najväčšia fanúšička komiksov v šírom okolí! Pri organizovaní konferencie Panel zameraného výlučne na komiks si spolu s celým Multiverzom plní dávny sen, pretože sa už roky aktívne venuje vzdelávaniu v oblasti komiksu a jeho popularizovaniu na Slovensku prostredníctvom prednášok a recenzií a verí, že komiks je tá najúžasnejšia forma príbehu, aká existuje.

Instagram , Facebook

Vladimír Hebert

Vlado je spolušéfredaktor portálov Multiverzum a Fantasy knihy a ten najväčší odborník na superrhrdinský komiks na Slovensku. Dlhé roky sa venuje vzdelávaniu a spravodajstvu v oblasti komiksov a ich kritike. Má za sebou stovky prednášok, besied a článkov, tisíce prečítaných komiksov a milióny, ktoré by si ešte prečítať chcel. Administruje tiež najväčšiu česko-slovenskú facebookovú skupinu Marvel fanúšikov. Je spoluorganizátor konferencie Panel.

Instagram , Facebook

O Multiverze

OZ Multiverzum – Centrum popkultúrneho vzdelávania, sa už roky venuje vzdelávaniu v oblasti popkultúry a rozširovaniu povedomia o komiksovej tvorbe. Vedie internetové portály Multiverzum a Fantasy knihy zamerané na širokú popkultúrnu tvorbu v oblasti filmov, seriálov, kníh, no najmä komiksov.

Jeho členovia sú tí najzažratejší fanúšikovia, čitatelia, recenzenti a tvorcovia komiksov, akých v širokom okolí nájdete. OZ Multiverzum tiež pravidelne o komiksoch prednáša na najrôznejších popkultúrnych podujatiach, stredných a základných školách či v knižniciach a centrách pre deti a rodiny. Je tiež súčasťou organizačného tímu najprestížnejšej žánrovej poviedkovej súťaže na Slovensku Martinus Cena Fantázie.

FB Multiverzum , FB Fantasy knihy , FB Martinus Cena Fantázie

IG Multiverzum , IG Fantasy knihy , IG Cena Fantázie